Autokonexion Smart fortwo | Na sterydach

Mówią, że USA to kraj nieograniczonych możliwości. Nic więc dziwnego, że właśnie stamtąd pochodzi 300 konny Smart
Smart Fortwo i ForfourSmart fortwo i forfour | Ceny w Polsce

Ten ekstremalny projekt powstał w położonej na przedmieściach Los Angeles firmie Autokonexion, która specjalizuje się w ekstremalnych przebudowach głównie japońskich aut. Jednak chłopaki z miasta aniołów czasami biorą na warsztat również inne samochody. Wśród ich projektów znaleźć można Lamborghini czy właśnie Smarta.

Używany Smart fortwo

To chyba najbardziej ekstremalna przeróbka tego malucha na świecie. Poszerzony do granic możliwości z potężnym karbonowym tylnym spoilerem, albo raczej skrzydłem, dyfuzorem, mocno przesadzonym przodem i bocznymi progami wygląda jak Smart na sterydach. Nie wolno zapomnieć o dużym wydechu, dwóch, zabudowanych na zewnątrz intercoolerach i ekstremalnych felgach.

Fortwo nie tylko wygląda ekstremalnie. Również jego silnik przeszedł radykalny tuning. W zależności od wersji moc tego wyjątkowego Smarta wynosi od 250 do 300 KM. Niestety nie znamy osiągów. Kompletna przebudowa kosztuje około 20 tysięcy dolarów.

ZOBACZ TAKŻE :

Miss Tuning 2014

Miss Tuning 2014

Więcej o:
Komentarze (2)
Autokonexion Smart fortwo | Na sterydach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: jg

    Oceniono 2 razy 2

    chyba "trochę" zbyt szeroka felga jak na taką oponę i wygląda to komicznie... no ale to USA, oni myślą, że im większa felga tym lepiej :)

  • Gość: DZAN

    0

    To chyba nie widzieliście tej przeróbki... https://www.youtube.com/watch?v=4gseTGwppbg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX