Nowe Renault Trafic | Ceny w Polsce

Renault Polska rozpoczęło przyjmowanie zamówień na wybrane wersje nowej, trzeciej generacji Trafica. Ceny katalogowe dostawczego modelu rozpoczynają się od 69 700 zł netto
Nowy Opel Vivaro Opel Vivaro | Pierwsza jazda | Faza druga

Zamówienia można obecnie składać tylko na wersje ciężarowe pojazdu. Podstawowa odmiana Business, kosztująca 69 700 zł netto, oferowana jest z silnikiem 1.6 dCi o mocy 90 KM. W sumie gama jednostek napędowych obejmuje cztery warianty silnikowe: dCi 90 oraz 115 z pojedynczym turbodoładowaniem oraz Energy dCi 120 i dCi 140 z technologią Twin Turbo.

Oferty specjalne na modele Renault

Pełna oferta nowego Renault Trafic będzie składać się z wersji ciężarowej, odmiany furgon (również sześcioosobowej) oraz wersji osobowej, która będzie dostępna w sprzedaży od połowy września, kiedy to samochód będzie już obecny we wszystkich polskich salonach marki. Furgony w wersjach podwyższonych H2 oraz platformy do zabudowy trafią do oferty na początku 2015 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy Renault Trafic | Prezentacja modelu

Renault Trafic III

Więcej o:
Komentarze (4)
Nowe Renault Trafic | Ceny w Polsce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: redaktor

    Oceniono 65 razy 59

    Czemu w vanach przednie lampy sa montowane tak wysoko? Gdy siedzi sie w normalnym aucie, taki wlasnie stojacy za toba np na swiatlach van swieci prosto w lusterka i wkoorwia tylko.
    Szczegolnie dotyczy to wlasnie vivaro i tym podobnych vanow. Czy to nie jest sprawa homologacji??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX