Der neue, czyli angielski marketing w Niemczech

Po niemieckich drogach jeżdżą oklejone samochody: BMW serii 3, Mercedes Klasy C oraz Audi A4. Wszystkie reklamują stronę der-neue.com. Co tam znajdziemy?
Jaguar XER-S | Niemcy bez szans?Jaguar XER-S | Niemcy bez szans?

Samochody pozbawione znaczków, w maskującym kamuflażu jeżdżą po niemieckich drogach. Tym razem nikt nie ucieka, nie zakrywa aut, a im więcej ludzi zrobi im zdjęcia, tym lepiej. Dodatkowym zaskoczeniem jest adres strony internetowej umieszczony na drzwiach i tylnej szybie. Co znajdziemy pod adresem der-neue.com?

Jaguar X-Type - Ogłoszenia

To strona Jaguara, który w ten oryginalny sposób zwraca uwagę na opracowywany przez siebie model XE. Będzie to następca niezbyt udanego X-Type'a, zbyt fordowskiego, jak na szlachetną markę. Brytyjczycy są dumni ze swojego dzieła, choć do rozpoczęcia produkcji seryjnej pozostał jeszcze rok. Już dziś pokazują w kogo celuje najmniejszy z Jaguarów. Klientelę ma odbierać niemieckim markom premium.


ZOBACZ TAKŻE:

Jaguar XE | Nowe informacje przed premierą

Jaguar XE | Nowe informacje przed premierą

Więcej o:
Komentarze (13)
Der neue, czyli angielski marketing w Niemczech
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Quattro

  Oceniono 24 razy 2

  Nawet ładna linia aktualnych jagów. XJ, XF i teraz XE... Trochę marny (malutki) ekran w środku i nędzne (np. w porównaniu z Mercem czy Audi) zegary oraz wyświetlacz między nimi... Za to na zewnątrz bardzo ładnie. Fajna linia.

  A jednak technika zadziwiająco słaba. Ciężkie, mało elastyczne i przygrube. 200KM w XF czuje się jak 140 gdzie indziej. Samochód nie ma przyspieszenia, a zakręty kołyszą nim jak kajakiem. Nie ma porównania do Niemców. Nawet Merc prowadzi się lepiej, o Audi czy BMW nawet nie wspomnę. Jeżeli XE będzie podobny, to konkurować może z Toyotą czy jakimś Ranault, bo i Passat będzie poza zasięgiem.

  Do tego bardzo złe opinie o trwałości. Jeżeli nie będzie zmiany, sukcesu nie będzie. Samym wyglądem zewnętrznym nie nadrobi się reszty.

 • Gość: jkb

  Oceniono 36 razy -2

  a i tak z jakością jaga będą problemy, nie podskoczy niemieckim marką premium, będzie poprostu piękny i tyle. Dodam ze będą tylko 4 cylindrowe silniki

 • Gość: Wow

  Oceniono 17 razy -11

  No a już myślałem, że będzie odbierał klientelę japońskim plebso-markom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX