Jeep Cherokee | Ceny jak z amerykańskiego snu

W czerwcu marka Jeep ogłasza ?American Dream? - nowy program sprzedaży modelu Cherokee, w którym łatwiej będzie spełnić marzenie o własnym Jeepie
Najciekawsze koncepty JeepaNajciekawsze koncepty Jeepa

Program ten składa się z trzech poziomów niezwykle atrakcyjnych upustów: standardowego, lojalnościowego i flotowego, wynoszących nawet do 20 947 zł. Każdy Klient, niezależnie czy skorzysta z oferty standardowej, lojalnościowej czy flotowej ma do wyboru cztery warianty promocji: maksymalny rabat gotówkowy, rabat i trzeci rok gwarancji bez limitu kilometrów gratis, rabat i promocyjne finansowanie zakupu samochodu, rabat gotówkowy, trzeci rok gwarancji i promocyjne finansowanie.


Standardowy program sprzedaży „American Dream” jest przeznaczony dla Klientów indywidualnych i dotyczy całej gamy modelowej Cherokee tj wersji Longitude, Limited oraz Trailhawk w każdej możliwej konfiguracji napędu. Decydując się na zakup Jeepa Cherokee do końca sierpnia tego roku, można otrzymać rabat od 8748 zł do 16 948 zł - w zależności od wybranej wersji samochodu.

Przykładowo teraz w tym programie Jeep Cherokee w wersji Longitude z napędem 4x2 wyposażony w silnik MultiJet 2.0 kosztuje 131 152 zł brutto lub 133 102 zł jeśli Klient zdecyduje się na przedłużenie gwarancji do 3 lat bez limitu kilometrów. Wersja z napędem 4x4, w bogatej kompletacji Limited to koszt 163 412 zł (165 362 zł z gwarancją 3 lat bez limitu km.)

Lojalnościowy program sprzedaży jest skierowany do osób, które wcześniej nabyły inne nowe auto jednej z marek należących do Grupy FIAT-CHRYSLER. Po przedstawieniu dokumentu potwierdzającego ten fakt, Klient może skorzystać z dodatkowego upustu ponad program standardowy i wyjechać z salonu nowym Jeepem Cherokee korzystając z rabatów sięgających 17 828 zł.

Lepsza od standardowej, oferta lojalnościowa dostępna jest na wersach Limited oraz Trailhawk. Przykładowo samochód Jeep Cherokee Limited z 2-litrowym dieslem z napędem 4x4 dla Klientów z rodziny Fiat - Chrysler to obecnie wydatek 161 412 zł (163 362 zł z gwarancją 3 lat bez limitu km).

Jeep Cherokee - sprawdź oferty sprzedaży

Flotowy program sprzedaży oferujący dodatkowy rabat ponad poziom standardowy jest adresowany do przedsiębiorców, którzy zakupią minimum trzy egzemplarze Jeepa Cherokee i dostępny jest na całej gamie modelowej Cherokee. Przedsiębiorca decydujący się na zakup min. 3 samochodów Cherokee, za wersje Longitude 2.0 MultiJet zapłaci 129 054 zł, a za samochód z napędem 4x4 142 564 zł.

W ramach akcji promocyjnej „American Dream” marka Jeep wspólnie z Fiat Bank Polska uruchomili promocyjną ofertę finansowania nowego Jeepa Cherokee, oferując kilka wariantów finansowania samochodu w zależności od preferencji Klientów.

Dostępne są:
- Jeep Leasing 102,9%, lub
- Jeep Leasing „Niska Rata, lub
- Jeep Kredyt od 3%, lub
- Jeep Kredyt 50/50.

ZOBACZ TAKŻE:

Jeep Cherokee | Pierwsza jazda | Dla wszystkich

Jeep Cherokee | Pierwsza jazda | Dla wszystkich

Więcej o:
Komentarze (12)
Jeep Cherokee | Ceny jak z amerykańskiego snu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jkhjkh

  Oceniono 38 razy 34

  bardziej skomplikowanie już się nie dało tego chyba napisać!

 • Gość: quattro

  Oceniono 29 razy 25

  American Dream?
  Diesel Fiata MultiJet 2.0 4x2 w budzie Cherokee?

  Lubię ironię, ale to jest przesada.

 • Gość: cx

  Oceniono 21 razy 15

  Kręcą, bo widzą, że mają ceny z kosmosu i ich auta kupią jedynie najwięksi fani Jeepa.

 • msypa

  Oceniono 14 razy 14

  Ten sam model na stronie amerykańskiego dealera (sklepu) kosztuje 25 tys $. Łatwo to sprawdzić, łatwo przeliczyć i dojść do wniosku, że u nas jest 2x drożej. Tak że nie i jeszcze długo nie.

 • gd6

  Oceniono 12 razy 6

  To raczej Punto niż Jeep.

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 40 razy 4

  Ten samochód jest tak potwornie szpetny, że może brać udział w horrorach bez charakteryzacji.

 • allegropajew

  Oceniono 2 razy 2

  Nie ma słowa "kompletacja". Jest "ukompletowanie".

  Gościula

 • remo29

  Oceniono 2 razy 2

  Ten przód... Wiedziałem, że gdzieś go już widziałem - images2.fanpop.com/image/photos/10300000/Randall-monsters-inc-10305357-329-399.jpg ;)
  --
  parada karzełków

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Absurdalne ceny za ten samochód . Wyceniany w stanach na 25 K USD. W Polsce na 140K PLZ. Wersja "taka w miare " kosztuje 180K PLZ za co można kupić już naprawdę świetny samochód.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX