Bentley Hybrid Concept | Hybrydowa przyszłość marki

Bentley zaczyna coraz poważniej myśleć o technologii hybrydowej. Na salonie w Pekinie angielska marka zaprezentuje flagowy model Mulsanne z takim właśnie źródłem napędu. Ale to dopiero początek
Rolls-Royce Ghost Series II Rolls-Royce Ghost Series II | Aktualizacja

Do końca trwającej dekady przynajmniej 90 proc. modeli Bentleya ma już być oferowanych w wersji hybrydowej typu plug-in, w tym od 2017 roku pierwszy SUV marki (standardowy model trafi do sprzedaży w 2016 roku).

Bentley z drugiej ręki - sprawdź oferty

Dzięki systemowi hybrydowemu jednostki napędowe będą jeszcze mocniejsze, a przy tym wydajniejsze. Producent zapowiada wzrost mocy do 25 proc. przy jednoczesnej 70-procentowej redukcji emisji CO2. Samochody będą w stanie przejechać wyłącznie na napędzie elektrycznym dystans przynajmniej 50 km, nie emitując wtedy żadnych zanieczyszczeń, np. w ruchu miejskim. Bentley postawi na hybrydy typu plug-in, więc doładowanie baterii będzie możliwe ze źródła zewnętrznego - z przydomowego gniazdka elektrycznego lub stacji szybkiego ładowania.

ZOBACZ TAKŻE:

Za co kochamy angielską motoryzację

c

 

Zdjęcie ELF Excellium DID 5W30 5L Zdjęcie LOTOS MIXOL S 5L Zdjęcie Mobil Super 1000 X1 15W40 5L
ELF Excellium DID 5W30 5L LOTOS MIXOL S 5L Mobil Super 1000 X1 15W40 5L
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Komentarze (3)
Bentley Hybrid Concept | Hybrydowa przyszłość marki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • anemusek

  Oceniono 9 razy 5

  Kolejny bezsens generowany przez euroidiotów- choć nie ma to najmniejszego sensu merytorycznego wszędzie pcha się plu-iny by tylko zbić testową emisję co2. Pal licho, że to nie ma sensu, bo bateria nie starcza na długo, a osiągi w trybie elektrycznym są żadne ale ważne by energii starczyło na "pokonanie testu spalania" na hamowni bo przecież wtedy nie ma emisji... Pal licho, że zatruwa się środowisko produkując zbędne baterie i je utylizując po zużyciu ale poprawność polityczna musi być... Pal licho, że prąd jest mniej ekologiczny niż paliwa kopane ale ero-przepisy... itd. itp.Hybryda od biedy to całkiem sensowna alternatywa dla komplikacji budowy silnika spalinowego ale psucie idei plug-inem nie ma najmniejszego sensu.

 • Gość: Krul Jólian

  Oceniono 1 raz 1

  Jak jeszcze wypuszczą w tedeiku, to za 10 lat polska wieś będzie tylko takimi jeździła.

 • aghrra

  Oceniono 3 razy -1

  Ekopopierdywania unijnych biednych głupców

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX