Zostań "Miss moto.pl"

Moto.pl, Autotrader.pl oraz Motor Show Poznań ogłaszają konkurs na ?Miss Moto.pl?. Zgłoś swoją kandydaturę i powalcz o finał, który odbędzie się na żywo podczas największych w Polsce targów motoryzacyjnych Motor Show Poznań 2014. Pamiętaj czas masz do dzisiaj do północy!

ZASADY KONKURSU

Wyślij swoje zgłoszenie do dnia 21.03.2014 do godziny 23:59 na adres mailowy redakcja@moto.pl koniecznie z dopiskiem „Miss moto.pl 2014”.

Do z głoszenia mailowego prosimy:

-  dołączyć nie mniej niż trzy aktualne zdjęcia (sylwetka, twarz, plus jedno dowolne)
-  podać wymiary: klatka piersiowa, talia, biodra, wzrost, waga oraz koniecznie rozmiar buta
-  napisać kilka zdań o sobie
-  podać dane kontaktowe.

Spośród przesłanych zgłoszeń konkursowych, spełniających w.w. warunki, jury wybierze 12 (dwanaście) finalistek, które zostaną zaproszone (po uprzednim zawiadomieniu mailem/telefonicznie) na finał w Poznaniu.

24.03.2014 na stronie moto.pl zostaną opublikowane profile finalistek, na które będzie można oddawać głosy.

Dziewczyna z największą ilością głosów otrzyma tytuł Miss Internautów, voucher do hotelu SPA „Sasanka” w Szklarskiej Porębie, sprzęt fitness do użytku domowego marki Romet, profesjonalną sesję zdjęciową, która zostanie opublikowana na portalu moto.pl.

Miss Romet, która zostanie wybrana przez jury podczas finału w Poznaniu otrzyma ekskluzywny miejski rower marki Romet z linii City, oraz udział w sesji zdjęciowej, która zostanie opublikowana na portalu moto.pl

Miss moto.pl, która zostanie wybrana przez jury podczas finału w Poznaniu otrzyma skuter Latte City marki Romet, voucher do hotelu SPA „Sasanka” w Szklarskiej Porębie, voucher o wartości 2000zł na wymarzone wakacje, udział w sesji zdjęciowej, która zostanie opublikowana na portalu moto.pl.

Finał odbędzie się w sobotę (29.03.14) podczas Motor Show Poznań. Finalistki zaprezentują się w dwóch stylizacjach.

Organizatorzy zapewniają finalistkom nocleg, make-up, profesjonalnego stylistę fryzur oraz kreację.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację i wykorzystanie wizerunku w mediach Agora S.A oraz organizatorów wyborów Miss moto.pl.

 

Zostań