Galeria tygodnia | Project CARS

Przed Wami galeria zdjęć pełna ekstremalnych i rasowych samochodów cywilnych i wyścigowych, które w zachodzącym słońcu lub deszczu jadą po najsłynniejszych torach świata...
Zobacz inne galerie tygodnia

BMW M3 DTM E30, McLaren F1, Porsche 911, Audi R18 E-tron, Mitsubishi Lancer Evolution X i inne. Skąd pochodzą te piękne ujęcia? Nie jest to podsumowanie 2013 roku utalentowanego motoryzacyjnego fotografa, ani też kolekcja fabrycznych zdjęć producentów. To co widzicie to kadry z najnowszej gry Project CARS, która w tym roku będzie miała swój debiut.

Twórcami tego wirtualnego arcydzieła jest Slightly Mad Studios, czyli ludzie odpowiedzialni za takie hity jak Need For Speed: Shift i Shift 2 Unleashed. Project CARS jest najnowszym dziełem Brytyjczyków.

Zobacz ceny prawdziwych samochodów sportowych

Każdy gracz będzie mógł skorzystać z ponad 10 trybów gry, w tym oczywiście trybu kariery. Do dyspozycji będzie ścieżka kierowcy rajdowego, samochodów klasy GT, prototypów Le Mans czy single seaterów. Oczywiście ustawienia aut i tuning podzespołów również będzie możliwy. Zmierzenie się z najtrudniejszymi torami świata t.j. Monte Carlo, Nurburgring czy Brands Hatch będzie stanowiło wyzwanie.

Gra powstaje od 2011 roku i duży wpływ na jej finalny efekt mieli użytkownicy platformy World of Mass Development. Project CARS będzie dostępny zarówno na komputery PC jak i konsole PlayStation 4, Xbox One i Wii U.

Więcej o:
Komentarze (3)
Galeria tygodnia | Project CARS
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • vas80

    Oceniono 11 razy 9

    Wszystko pięknie, tylko ta gra powstaje, powstaje i powstać nie może. A to w tzw. przemyśle rozrywki elektronicznej najprostsza droga do katastrofy. Nawet jeżeli w końcu uda się dany tytuł wypuścić na rynek.

  • thebigzumzum

    Oceniono 1 raz 1

    Wszystko sie blyszczy jak psu jajca. Nie wyszlo. W Forzie tez to ladnie wyglada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX