Koncertowy Volkswagen The Beetle

Volkswagen The Beetle ruszył w trasę muzyczną po Warszawie. Kuba Frydrych, w towarzystwie tajemniczej brunetki, zagrał osiem koncertów przy najmodniejszych warszawskich lokalach. Do dyspozycji miał swoją gitarę i samochód
Lista najlepszych model Volkswagena Lista najlepszych modeli Volkswagena

Solówek Kuby Frydrycha mogli posłuchać bywalcy popularnych warszawskich lokali. Muzyk podłączał gitarę do systemu audio The Beetle i rozpoczynał rockową improwizację.

Kuba Frydrych:
Akcja wydawała mi się szaleństwem, z tym większą chęcią wziąłem w niej udział. Zaczęliśmy około 9 rano, a skończyliśmy późnym wieczorem. Wszędzie, gdzie się zatrzymywaliśmy, wzbudzaliśmy niemałą sensację.

Volkswagen pracuje obecnie nad zmianą wizerunku nowego Beetla. Nie chce żeby popularny Garbus był postrzegany jako łagodny żuczek tylko auto, które może dać niezłego czadu. Dawny samochód hippisów ma stać się bardziej wyrafinowany i zadziorny.

Mateusz Liśkiewicz, kierownik ds. komunikacji w Volkswagen Group Polska:
O The Beetle można powiedzieć naprawdę wiele. Że jest legendą, ikoną, samochodem, na którym wychowały się pokolenia. Teraz z dumą możemy przyznać, że jest to także nowoczesne, komfortowe i designerskie auto stworzone dla ludzi z pasją.

Samochód zachował swój wyjątkowy styl, ale uzyskał nową sportową sylwetkę i zadziorny charakter. „Flower power” to już chyba przeszłość.

Garbusa można już kupić od...

 

Tak brzmi duet Kuba i Beetle Tak brzmi duet Kuba i Beetle

Więcej o:
Komentarze (5)
Koncertowy Volkswagen The Beetle
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ekspert

  Oceniono 2 razy 2

  fajny pomysl

 • eurotaxt

  Oceniono 1 raz 1

  Do takiej akcji pasowałby Beetle w pokazanej wiosną wersji Fender Edition ;-)

 • skjskj

  Oceniono 1 raz 1

  Reklama przednia, pomysł niesamowity, zawsze lepsze to niż kolejny spot w tv.

  www.strefakulturalnejjazdy.pl/

 • eurotaxt

  0

  Już wiadomo że akcja ceiszyła się dużą popularnością i sympatycznymi reakcjami ludzi. Pomysł o dziwo się sprawdził choć początkowo mógł wydawać się nachalny i lekko "na siłę"

 • kamito

  0

  Ciekawe widać że Beetle poradzi sobie ze wszystkim

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX