Salon Frankfurt 2013 | Suzuki iV-4

Podczas salonu motoryzacyjnego we Frankfurcie Suzuki zaprezentuje studyjną wersję kompaktowego SUV-a o nazwie iV-4. Co o nim wiemy?

Nowe Suzuki wycenione. W Polsce od...

To, że w gamie marki kierowanej do masowego odbiorcy musi znajdować się SUV, wie każdy. Suzuki ma już w swoim portfolio nową generację crossovera SX4, Grand Vitarę i terenowe Jimny, ale nie zamierza na nich poprzestawać. Na razie nie wiadomo, kiedy na rynku pojawi się auto oparte na koncepcyjnym iV-4, ale nieodległa premiera jego koncepcyjnej odmiany to jasny sygnał, że Japończycy już nad nim pracują.

Jak twierdzi Suzuki, auto będzie kierowane do osób, które chcą, aby samochód odzwierciedlał ich indywidualność i styl. A skąd ta nazwa? To skrót od liter: „i” jak „indywidualność” i „v” - vehicle, czyli pojazd oraz cyfry „4”, oznaczającej napęd na 4 koła.

- Koncepcyjny iV-4 został zaprojektowany zgodnie z mottem „Grab your field”, sugerującym doskonałe właściwości jezdne w terenie przy zapewnieniu komfortu podróżowania samochodu osobowego. Stylistyka nowego modelu podkreśla nowoczesność i innowacyjność, jednocześnie nawiązując elementami nadwozia do charakterystycznych rozwiązań stosowanych w SUV-ach Suzuki - czytamy w oświadczeniu japońskiej marki.

Oto najdroższe Suzuki w gamie. W Polsce można je kupić za...

Więcej o:
Komentarze (3)
Salon Frankfurt 2013 | Suzuki iV-4
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wasataszpilka

  Oceniono 1 raz 1

  Nawet sympatycznie wygląda z przodu. Grunt, żeby go nie przerysowali.
  szrociaki

 • skjskj

  0

  w końcu to suzuki się diametralnie zmieniło. Może dogoni inne suvy ale będzie ciężko bo już dawno odjechały z modowym trendem

  ======
  StrefaKulturalnejJazdy.pl Blog o kulturze i bezpieczeństwie na polskich drogach!

 • pluuto

  Oceniono 2 razy 0

  Suzuki jest w ostatniej niszy japońskich aut, które wyglądają całkiem ok, niech tego nie zepsuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX