Najstraszniejsze BMW w historii?

Wyobraźcie sobie najbardziej drapieżne BMW jakie do tej pory widzieliście. A teraz rzućcie okiem na najnowszy projekt Dejana Hristova. No właśnie...

BMW Pininfarina Lusso Coupé

Aby uczcić setną rocznicę powstania firmy Rapp Motorwerke GmbH (z której później zrodziło się BMW), młody projektant z Macedonii postanowił stworzyć prototyp sygnowany imieniem jej założyciela. BMW Rapp Concept to dwumiejscowy, wyjątkowo drapieżnie naszkicowany roadster, który z wyglądu przypomina skrzyżowanie samochodu Batmana z mechanicznym rekinem.

Podobno to BMW też straszy

Ostry niczym brzytwa grill, gigantyczne koła, szczelnie wypełniające nadkola, wyraźnie zaznaczone "skrzela" w przednich błotnikach i tylny pas, w którym dominuje groteskowych rozmiarów dyfuzor nie pozostawiają wątpliwości, że to auto dla kierowców o mocnych nerwach. No i wyobraźcie sobie widok tego samochodu we wstecznym lusterku!

Niewielkie są jednak szanse na zaistnienie takiej sytuacji. Wątpliwe bowiem, aby BMW zdecydowało się wcielić w życie pomysł młodego projektanta. Czy duża to strata? W poszukiwaniu odpowiedzi zapraszamy do galerii nietuzinkowego prototypu.

Więcej o:
Komentarze (16)
Najstraszniejsze BMW w historii?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gostek_gostek

  Oceniono 83 razy 77

  znowu to samo... jaki to projekt?!!! to tylko grafiki komputerowe, to tylko wizja, nie projekt! Po co tam siedzicie?! Aby pisać głupoty?!

 • swan_ganz

  Oceniono 54 razy 50

  tia... pogrom będzie... A matmę odrobiłeś gimbusie? Jak odrobisz to będziesz pisał artykuły dla gazety.a nie odwrotnie... ..

 • msvdrh

  Oceniono 63 razy 47

  kiczowata, paskudna, naiwna wizja jakiegoś nieopierzonego grafika, która bardziej się nadaje do kreskówki dla dzieci niż na ulicę. jak można takie rzeczy zamieszczać podszywając się pod logotyp i oficjalne strony BMW?

 • sselrats

  Oceniono 27 razy 23

  W zabobonnej Polsce obrazek z komputera to prototyp. Nic dziwnego ze taka bida.

 • cucurucu

  Oceniono 25 razy 23

  Drapiezny....bedzie pogrom na ulicach....blablabla...jakich ulicach?! Chyba virtualnych bo nie ma w miastach takich ulic, po ktorych ten "projekt" moglby jezdzic

 • blind86

  Oceniono 17 razy 15

  ale kał

 • ulcus.rodens

  Oceniono 7 razy 5

  Równie prawdopodobne jest pojawienie się w salonach BMW prawdziwego samochodu Batmana z filmowym wyposażeniem.

 • lukasz2010

  Oceniono 8 razy 4

  Slajdy precz!
  unpaginator.com/preview/?u=http%3A%2F%2Fmoto.pl%2FMotoPL%2F51%2C88389%2C14037525.html%3Fi%3D0#

 • tadec

  Oceniono 6 razy 2

  Ja...das ist ganz unsere wunderwaffe nach slavishe partisanen und banditen.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX