Nowa twarz Renault Kangoo

Po pięciu latach produkcji i wypuszczeniu na rynek ponad 400 tys. sztuk, Renault zdecydowało się poddać Kangoo niewielkim zmianom

Po prezentacji Mercedesa Citan w zeszłym roku, zmarszczki jego starszego braciszka, Renault Kangoo, stały się bardziej widoczne. Metodą na utrzymanie sprzedaży na dotychczasowym, wcale niemałym poziomie, pomoże nowy "look" i bogatsze wyposażenie.

Prace nad zmianami skoncentrowano na pasie przednim. Nowe są reflektory, atrapa grilla z dużym znaczkiem Renault i zderzak z nierzucającym się w oczy wlotem powietrza do chłodnicy w dolnej jego części. Nowe są też lusterka boczne. We wnętrzu znajdziemy nową deskę rozdzielczą ze zintegrowanym radiem.

Na liście wyposażenia pojawią się nowe opcje, jak ESC, asystent ruszania na wzniesieniu i wspomniany system multimedialny R-Link.

Pod względem technicznym wszystko zostaje po staremu. Podstawą napędu nadal będzie silnik wysokoprężny 1.5 dCi o mocy 75, 90 lub 110 KM. Firmy z nadmiarem gotówki na koncie mogą kupić elektryczną wersję Kangoo ZE.

Komentarze (2)
Nowa twarz Renault Kangoo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: 32

    Oceniono 1 raz 1

    Ja bym dał cały plastikowy przód... jeszcze bardziej by się oszczędziło na kosztach produkcji. No i ten dotykowy panel na konsoli środkowej... cholernie pasuje do dostawczaka. ;)

  • Gość: Michał_K

    0

    Lampy jak od nowej pandy lub 500L

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX