Dartz Black Snake - złoto, diamenty i skóra

Kompleksowo zmodyfikowany Mercedes GL63 AMG ze złotem i diamentami na karoserii, skórą ze strusia, krokodyla lub z penisa wieloryba we wnętrzu - to właśnie Dartz Black Snake, za którego trzeba zapłacić milion dolarów

Dartz Prombron - czołg ze złota

Łotysze przyzwyczaili nas do szokujących projektów. Zasłynęli m.in. sprzedażą najdroższej wódki świata, do której - gratis - dodawali... samochód. Do swojego najnowszego dzieła oferują comiesięczne dostawy 56 g kawioru, którego porcja kosztuje około 500 zł. Usługa ważna jest przez dwa lata. Skupmy się jednak na samym aucie.

Black Snake powstał z okazji zbliżającego się w Chinach roku węża. Nie jest to nazwa przypadkowa - samochód będzie dostępny wyłącznie w Państwie Środka. Karoserię wykonano z aluminium. Wiele jej elementów pokryto złotem i diamentowymi ozdobami. To pierwsze auto Dartza, które nie zostało opancerzone.

We wnętrzu jeszcze więcej egzotyki. Melomanów ucieszy wysokiej jakości sprzęt audio firmy Bang & Olufsen. Wielbicieli egzotycznych materiałów powinny zadowolić dywaniki ze skóry rekina. Ale to jeszcze nic. Fotele mogą zostać pokryte skórą węża, krokodyla lub strusia. Na specjalne życzenie firma Dartz pokryje je skórą z penisów wielorybów. W tym przypadku najprawdopodobniej mamy jednak do czynienia z imitacją.

>>> Jakie auta można kupić za 300 tys. zł? <<<

Pod maską pracuje ten sam silnik, który Mercedes montuje do modelu GL63 AMG. Łotysze nie zdecydowali się na jego modyfikacje. Do dyspozycji kierowcy pozostaje zatem 557 KM i 760 Nm.

Dartz Black Snake kosztuje milion dolarów, czyli ponad 3 mln zł. W cenę wliczono comiesięczne dostawy kawioru.

Więcej o:
Komentarze (9)
Dartz Black Snake - złoto, diamenty i skóra
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kalfas2

  Oceniono 13 razy 11

  poza tym Łotwa nie jest cześcia Rosji, tak wiec albo samochod jest Rosyjski (jak w tytule) albo Łotewski(jak w artyk.).Sugerujac sie jednak stylistyką prawdopodobnie projektowali go eskimosi z udarem slonecznym

 • Gość: blues

  Oceniono 14 razy 8

  Stylistyczna ohyda! Już ZIŁ a nawet KAMAZ ładniejszy!

 • Gość: mr. beno

  Oceniono 6 razy 4

  Co za gó...! wygląda jak chińska zabawka dla dzieci, albo raczej o wiele gorzej. Wolałbym jeździć Polonezem.

 • Gość: za cały komentarz

  Oceniono 7 razy 3

  g.wno

 • Gość: hiszpan25

  Oceniono 7 razy 3

  auto w sam raz dla cygana lub nowobogackiego ruska... stylistyczne okropienstwo i za doplata bym tym nie chcial jezdzic...

 • Gość: entuzjasta

  Oceniono 2 razy 2

  A mnie się podoba. Oryginalne autko dla elity finansowej. A bliski kontakt ze skórą wielorybiego penisa może być ekscytujący.

 • Gość: brakuje

  Oceniono 1 raz 1

  brakuje mu wiele np fontanny na dachu, automatu do kndonow w bagazniku itd

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 0

  Nowobogaccy Chińczycy będą zachwyceni. Dobrze wyczuty rynek ;)

 • kalfas2

  Oceniono 15 razy -3

  tfu,autentycznie wstyd bylo by wsiasc do tego gejowozu, wole swojego malo oryginalnego focusa.
  Najpiekniejsze samochody i motocykle projektowane sa przez inzynierow i technikow a nie homoseksualnych projektantow mody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX