TOP 10 | Najpopularniejsze reklamy motoryzacyjne 2012 roku

Volkswagen znów numerem jeden. Z badania przeprowadzonego przez Visible Measures (Amerykański Instytut Badania Internetu) wynika, że jedna z reklam niemieckiego koncernu jest najczęściej oglądanym klipem reklamowym w 2012 roku. A jak prezentuje się reszta stawki? Oto najpopularniejsze reklamy motoryzacyjne mijającego roku

Należy podkreślić, że Visible Measures wzięło pod uwagę nie tylko liczbę wyświetleń na YouTube.com, ale i na innych portalach, na których można było zobaczyć dane reklamy.

Zachęcamy do zagłosowania na reklamę, która Waszym zdaniem zasłużyła na miano najlepszej. Oto dziesięć najpopularniejszych reklam motoryzacyjnych w 2012 roku:

10. Hyundai Genesis Coupe (około 10,5 mln wyświetleń)

 

9. Mercedes F-Cell (około 10,6 mln wyświetleń)

 

8. Toyota Camry (około 11 mln wyświetleń)

 

7. Chevrolet Silverado (około 11,2 mln wyświetleń)

 

6. Kia Optima (około 11,3 mln wyświetleń)

 

5. Audi S7 (około 12 mln wyświetleń)

 

4. Acura NSX (około 21,8 mln wyświetleń)

 

3. Chrysler (około 23 mln)

 

2. Honda CR-V (około 26 mln wyświetleń)

 

1. Volkswagen Beetle (około 41,2 mln wyświetleń)

Która z reklam podoba Ci się najbardziej?
Więcej o:
Komentarze (29)
TOP 10 | Najpopularniejsze reklamy motoryzacyjne 2012 roku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tomasz

  Oceniono 29 razy 25

  firefox plus Adblock ..... ale swoją drogą - wszystko na jednej stronie !! wow ! Brawo !!

 • Gość: X

  Oceniono 13 razy 7

  Potrzebowałem nowe auto do jazdy po mieście. Tanie i z salonu, bo prowadzę jednoosobową działalność, więc auto ma przez 5 lat robić koszty. Więc ekonomiczny rachunek padł na nową Dacię Sandero model 2013, za 43 000 zł ze wszystkim co potrzebne, nawet tempomatem, komputerem i mniej potrzebnymi bajerami w cenie, tani silnik 90 Tce. Po prostu na więcej mnie nie było stać a i nie miało sensu kupowanie auta droższego. Dla mnie auto ma na siebie zarabiać i tyle. A to było wystarczające do jazdy po mieście. I niestety, ale w śród znajomych wywołało to pośmiewisko. W ich mniemaniu powinienem kupić coś bardziej okazałego, a za 40 tys to miałbym BMW kilku letnie, albo Passata. I taka mentalność siedzi w głowach Polaków - mieć coś okazałego - choć technicznie może to być padlina.

 • Gość: adi

  Oceniono 9 razy 7

  VW ogólnie ma jedne z lepszych reklam chociażby reklama żuczka z ubiegłego roku albo reklama babci która sprzedaje Golfa

 • Gość: fidelp

  Oceniono 5 razy 3

  Przed każdym filmikiem reklama pocałujcie mnie gdzieś beznadziejniaki

 • blue911

  Oceniono 2 razy 2

  Mam zelazna zasade: Jesli nie jest to konieczne albo product ma innego ,zastepczego wytworce to specjalnie wybieram w sklepie towar firmy,ktora ma najmniej nachalne reklamy! Szantazysci marketingowi: niedlugo bedziecie ogladalni w muzeach jak dinozaury !!!! Musialem tu obejrzec ok. 20 reklam pojawiajacych sie z kazdej mozliwej strony zeby wreszcie obejrzec to,co mnie interesowalo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX