Nissan GT-R sygnowany przez Bolta trafi na aukcję

GT-R, nawet w zwykłej, fabrycznej formie, jest bardzo szybkim autem. Niepowtarzalny egzemplarz z podpisem Usaina Bolta musi być prawdziwą błyskawicą na kołach. Auto trafiło właśnie na aukcję

Veyron najszybszym na świecie. Znowu!

"Bolt Gold" - tak nazywa się jedyny w swoim rodzaju egzemplarz Nissana GT-R, stworzony we współpracy z najszybszym człowiekiem świata i mistrzem olimpijskim - Usainem Boltem. Wyjątkowe auto, sygnowane nazwiskiem złotego medalisty, zostało pokryte - a jakże by inaczej - złotym lakierem. W kabinie znajduje się też okolicznościowa plakietka z wytłoczonym autografem Jamajczyka.

Właśnie ruszyła aukcja, na której wyjątkowy samochód zostanie zlicytowany. Dochód zostanie w całości przekazany fundacji Usaina Bolta, wspierającej dzieci i młodzież z jego rodzinnego kraju. Licytacja potrwa do 2 grudnia. Osoba, która wygra, otrzyma auto w marcu przyszłego roku.

Oprócz niepowtarzalnego auta, na aukcję trafiły również gadżety podpisane przez mistrza. Wszystkie przedmioty znajdziecie tutaj.

Japoński producent zapowiedział też, że w niedalekie przyszłości planuje wypuścić specjalną, limitowaną serię Nissana GT-R, w tworzeniu której pomoże Usain Bolt.

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan GT-R - wersja nowa, dopieszczona

Co tak naprawdę produkuje Nissan?

Łada 2101 vs Porsche 911 vs Nissan GT-R | Wideo

Więcej o:
Komentarze (2)
Nissan GT-R sygnowany przez Bolta trafi na aukcję
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Bolt

    Oceniono 1 raz 1

    NISSAN jest wielki

  • Gość: 1mississauga

    Oceniono 1 raz 1

    Jest to lepsza propozycja niz Ferrari po dzwonie CR7 ,Bolt to Bolt jest najlepszym lekoatleta ostatnich latach, co nie mozna powiedziec o dokonaniach wylizanego zelem CR7, bedacego przez ostatnie lata w cieniu skromnego L. Messi. Cel Usain,a jest super ,wspieranie finnansowe organizacji pomagajacej dzieciom i mlodziezy na Jamajce (kto byl na tej wyspie wie czym zajmuje sie mlodziez ).Ale ten gest jest kropla w morzu potrzeb niepelnoletnich obywateli tego kraju ,ale zawsze cos.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX