Czy Polska pokona Anglię?

Co by było, gdyby babcia miała wąsy, a piłkarze grali swoimi samochodami...

Każdy Polak zna się na piłce nożnej. My akurat zaliczamy się do wyjątków potwierdzających tę regułę, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zabrali głosu w sprawie wieczornego meczu.

Czym jeżdżą piłkarskie gwiazdy?Czym jeżdżą piłkarskie gwiazdy?

Jaka jest historia i statystyka meczów Polska-Anglia nie trzeba nikomu mówić. Nie wiecie? Powiedzmy, że niekorzystna dla nas. Biorąc pod uwagę formę naszej obecnej reprezentacji na zmianę stawek u bukmacherów nie ma co liczyć. Ale postawienie na naszą wygraną w teorii może przełożyć się na niezłą wygraną.

Zostawmy hazard i pogdybajmy chwilę. W tym w końcu jesteśmy dobrzy. My, Polacy, rzecz jasna. A gdyby tak umiejętności, czy też raczej formę naszych piłkarzy zastąpić ich samochodami? No dobrze, ale jak miałby wyglądać mecz? Tak jak zwykle, czyli Anglia atakuje, a my się bronimy. Czasem Lewandowski przypuści samotny atak, a później wracamy do defensywy.

>>> Ile kosztuje używany Bentley Continental GT? <<<

Jerzy Dudek o kulturze jazdy

Weźmy po trzech zawodników. Steven Gerrard, pomocnik i kapitan przeciwnej drużyny dysponuje pięknym, ale nieco ociężałym Bentleyem Cotinental GT. Wystarczy, by rozegrać piłkę,  podaje do Wayne'a Rooneya (cofnięty napastnik) posiadającego w swoim garażu kilkanaście aut, m.in.: Aston Martin Vanquish, czy Lambo Gallardo Spider. Ale ma też Forda Ka, za co dostaje od nas czerwoną kartkę. Przez to Jermain Dafoe (napastnik) dysponujący potężną petardą w postaci przynajmniej dwóch Aston Martinów nie jest w stanie wykończyć akcji.

Przejmujemy piłkę (brzmi dziwnie). Obrońcy, Łukasz Piszczek (Audi S8) i Jakub Wawrzyniak (Audi Q7) podają do Roberta Lewandowskiego (Audi RS5), ten kiwa obronę Anglii i...

Tak, czy inaczej życzymy naszym piłkarzom dużo szczęścia, bo będą grać własnymi nogami, a nie autami, i na "przewagę dzięki technice" trudno będzie im liczyć.


ZOBACZ TAKŻE:

Range Rover Evoque od... Victorii Beckham

Powiedz piłkarzu, co masz w garażu

Audi - ogłoszenia

Więcej o:
Komentarze (5)
Czy Polska pokona Anglię?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pluuto

  Oceniono 2 razy 2

  Tak źle z nami nie jest, Audiczki i to z wyższej półki, ale te Astony, Bentleye i Lambo to trochę mocniej...

 • Gość: salor

  Oceniono 4 razy 2

  Wszyscy trzej mają....ołdi.....

 • Gość: moździeż

  Oceniono 3 razy 1

  Wszyscy trzej mają...ołdi...

 • Gość: salor

  Oceniono 3 razy 1

  wszyscy trzej mają....ołdi...

 • Gość: JAREK

  0

  ŻENADA CO ZA ARTYKUŁ, MA SA KRA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX