Promocja na myjni. Do dziesiątego mycia seks gratis

"Prowadzenie agencji towarzyskiej pod szyldem myjni to złoty interes!" - zapewne tak pomyślał pewien malezyjski właściciel myjni samochodowej, który oferował klientom specjalną usługę w ramach promocji. Co dziesiąte mycie auta było nagradzane ekstra usługą świadczoną przez tzw. specjalistkę do spraw kontaktów z klientami. Bliskich kontaktów...

Chiński rząd wypowiedział wojnę półnagim hostessom (18+)

By skorzystać ze specjalnej oferty, kierowca musiał dziewięciokrotnie udać się do myjni w określonym czasie. Dziesiąty przyjazd upoważniał go do darmowego skorzystania z usług prostytutki - powiedział policjant prowadzący sprawę myjni-agencji w rozmowie z "The Malay Mail".

Spore zainteresowanie promocją przez klientów, którzy nie posiadali samochodów (i tych, którzy nie chcieli czekać na dziesiąte mycie), skłoniło właściciela myjni do wprowadzenia kolejnej oferty specjalnej. W cenie od 42 do 58 dolarów można było nabyć kupon na bliski kontakt ze specjalistką do spraw kontaktów z klientami (bo tak nazywało się stanowisko, na którym były zatrudniane prostytutki), który mógł być wykorzystany w każdej chwili.

Podczas policyjnego nalotu aresztowano czterech mężczyzn (żaden z nich nie był klientem) oraz dziewięć Wietnamek w wieku od 18 do 29 lat. Zabezpieczono również "dowody w postaci kilku prezerwatyw schowanych w mikrofalówce" - jak napisała jedna z lokalnych gazet. Prowadzone w tej sprawie śledztwo wykazało, że specjalna usługa była dostępna wyłącznie dla Chińczyków.

ZOBACZ TAKŻE:

Szukasz używanego auta? Tu je znajdziesz

Hostessy z Pekinu | Galeria

Najpiękniejsze hostessy z Genewy | Galeria

Więcej o:
Komentarze (14)
Promocja na myjni. Do dziesiątego mycia seks gratis
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • shane00

  Oceniono 25 razy 25

  Czy z promocji mogły skorzystać także kobiety? :P

 • kadopl

  Oceniono 74 razy 16

  W zyciu bym nie dal kobiecie umyc mojego samochodu.... mycia auta to sztuka a nie jakies majtanie cyckami i wchodzenie na maske.

 • pingwinxzy

  Oceniono 32 razy 8

  To jawna dyskryminacja- usługa dostępna tylko dla Chińczyków. Miejmy nadzieje że skoro tak się tam dobrze przyjeła to i u nas się przyjmie. Biznesmeni z prawdziwego zdarzenia wykorzystają tego newsa (Rydzyk?)

 • welcometopoland

  Oceniono 35 razy 7

  Genialne. Szkoda, że nie u nas !
  Fajne byłoby coś podobnego w zakładzie fryzjerskim i gabinecie dentystycznym... :)

 • Gość: logger

  Oceniono 5 razy -3

  causa' mata overboost

 • sebkle1

  Oceniono 20 razy -4

  Mam pytanie do autora wiadmości. Czy żeby skorzystać z promocji trzeba było wysoko wejść NA tę myjnię? Mam lęk wysokości i nie wiem czy załapałbym się na promocję Na myjni.

 • Gość: lysy89

  Oceniono 7 razy -5

  elo
  a mugbym tam mojom kobiete umyc??
  bo kupilismy 2 letnie BMW serii 7 sprowadzone z niemiec od tureckiego pośrednika
  i cala kasa poszla na fure i nie bardzo jest jak rachunki placic tsza oszczendzac na wszystkim
  elo elo

 • Gość: o_o

  Oceniono 42 razy -22

  what is this I don't even.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX