Fiat Panda w wersji przełajowej

Nowa Panda dostępna jest w salonach od kilku dobrych miesięcy. Niebawem może dołączyć do niej odmiana 4x4. Do sieci wyciekły właśnie szkice patentowe przełajowej wersji małego Fiata

Fiat Panda/VW Up/Kia Picanto - konfrontacja

Na stronie carscoop.blogspot.com możemy podziwiać ilustracje przedstawiające nową Pandę z nieco zwiększonym prześwitem oraz nadwoziem z kilkoma "terenowymi" dodatkami. W przeprojektowanych zderzakach zagościły charakterystyczne plastikowe osłony. Ochronne listwy z tworzyw sztucznych można też zauważyć na progach i błotnikach. Bardzo prawdopodobne, że szkice rzeczywiście przedstawiają auto przygotowywane przez Fiata. Ekipa carscoopa utrzymuje, że ilustracje wyciekły z Europejskiego Urzędu Patentowego.

Kiedy uterenowiona Panda mogłaby wjechać do salonów? Póki co, producent milczy w tej sprawie. Skoro jednak w sieci pojawiały się już szpiegowskie zdjęcia dziwnie zakamuflowanego, podniesionego samochodu bardzo możliwe, że auto zadebiutuje już na przełomie września i października podczas targów w Paryżu, a na drogi wyjedzie jeszcze przed końcem roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Używane Pandy za mniej niż 20 tys. zł

2-milionowy Fiat Panda z Polski

Fiat Panda dla żądnych wrażeń

Więcej o:
Komentarze (31)
Fiat Panda w wersji przełajowej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • remo29

  Oceniono 7 razy 7

  Oglądałem nową Pandę i powiem, że ma w sumie jeden zaku...sty mankament: cenę. Mały bączek w fajnej konfiguracji za ponad 50 tys. woła o pomstę do nieba...
  --
  parada karzełków

 • maquis.drake

  Oceniono 7 razy 5

  Tylko, że dane ilustrujące patent nie są tajne, więc nie wiem jak mogły "wyciec".

 • michalswiat

  Oceniono 4 razy 4

  Jak zrobią konkurencję dla Jimniego (stały napęd na tył, dołączany <manualnie!> napęd na przód i reduktor) to będę przeszczęśliwy.

 • facelift

  Oceniono 3 razy 3

  Przede wszystkim Fiat powinien pójść w ślady najjaśniejszego lidera w dziedzinie patentowania czyli Apple i powinien opatentować wszystkie typy zawiasów samochodowych, oraz czego się tylko da.

 • pm7303

  Oceniono 3 razy 3

  A ja myślałem, że od kiedy wynieśli się z produkcją z Polski, nikogo w RP już żadna Panda nie obchodzi (szczególnie ze wzgl. na 'atrakcyjną' cenę) - więc po co o tym pisać?

 • Gość: autoauto

  Oceniono 1 raz 1

  Panda 4x4 to świetny pomysł:) Takie autko to skarb zarówno w mieście jak i poza nim. Żadne dziury mu nie straszne. Dla mnie bomba.

 • mjs17

  0

  Jak sie to dzieje, ze widzialem juz klip reklamowy tego samochodu z informacja, ze wejdzie do sprzedazy jesienia?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX