Seat wprowadza Economy Parts

Właściciele samochodów, którym skończyła się gwarancja rezygnują często z usług Autoryzowanych Stacji Obsługi. Kryzys 2008 roku sprawił, że dodatkowo ok. 300 tys. kierowców zmieniło ASO na warsztaty niezależne*. Seat próbuje odzyskać część swoich klientów oferując im tańsze części Seat Economy Parts

Części Economy Parts są tańsze nawet o 40%Drugim powodem jest próba zachęcenia kierowców, którzy kupili używane auto marki Seat do odwiedzenia autoryzowanych serwisów. Nowy produkt jest uzupełnieniem Oryginalnych Części Zamiennych Seat i Oryginalnych Regenerowanych Części Zamiennych Seat.

Economy Parts adresowane są do właścicieli pojazdów 5-letnich i starszych, czyli obecnie produkowanych do 2006 roku. Oryginalne Części Zamienne SEAT Economy Parts oferowane są w cenach niższych nawet o 40%.

Seat w przeciągu najbliższych miesięcy zamierza rozszerzyć znacząco wachlarz części poczynając od piór wycieraczek, akumulatorów, klocków i tarcz hamulcowych na amortyzatorach, układach wydechowych, katalizatorach i filtrach cząstek stałych kończąc.

W ten sposób firma pragnie spełnić oczekiwania klientów oraz dać właścicielom aut z półwyspu Iberyjskiego wybór - produkty rzemieślnicze albo powstałe w oparciu o technologię i bogate doświadczenie marki SEAT produkty linii Economy Parts.

* - źródło "Inter Cars"

Marcin Lewandowski


ZOBACZ TAKŻE:

ASO | Serwisowanie w autoryzowanych stacjach obsługi

TOP 10 | Pierwszy samochód

Seat Ibiza - ogłoszenia

Więcej o: