Futurystyczny crossover Toyoty tańszy dzięki akcji promocyjnej

redakcja
15.04.2019 17:27
Kompaktowy crossover Toyoty nie ma sobie równych na polskim rynku. Dzięki akcji promocyjnej, Toyota C-HR jest teraz tańsza nawet kilkanaście tysięcy złotych. Prześwietlamy ofertę japońskiego bestsellera.

Hitowa sprzedaż na polskim rynku

W 2018 roku Toyota dostarczyła klientom 58 695 samochodów. O ponad 10 procent więcej niż w 2017. Ogromny udział w sukcesie japońskiego producenta miał C-HR. Jego sprzedaż wyniosła 5341 egzemplarzy, co plasuje wszechstronny model na pierwszym miejscu w Polsce. Elektryczno-spalinowy tandem świetnie sprawdza się nie tylko w mieście, lecz także w trasie. Taki wariant wybiera ponad 70 procent klientów.

Wyprzedza swoje czasy

Futurystyczny wygląd Toyoty C-HR wyprzedził swoje czasy. Nie ma na rynku drugiego tak futurystycznego crossovera, który zapewniałby równie wysoki poziom funkcjonalności. Odważnie zaprojektowane nadwozie można osadzić na 18-calowych felgach aluminiowych, pokryć jednym z 13 lakierów, a także wyposażyć we w pełni LED-owe reflektory.

Bogate wyposażenie w standardzie

Toyota C-HR występuje w czterech poziomach wyposażenia i oferuje atrakcyjnie wycenione pakiety. Pośród długiej listy udogodnień podnoszących komfort i bezpieczeństwo należy wyróżnić:

  • System multimedialny Toyota Touch® 2 z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 8 cali
  • Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia z systemem wykrywania pieszych
  • System Premium Audio JBL z 8 głośnikami i subwooferem
  • System bezkluczykowego dostępu do samochodu (Inteligentny kluczyk)
  • Multifunkcyjna, podgrzewana kierownica z obsługą systemów multimedialnych
  • Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna z technologią oczyszczania i nawilżania powietrza Nanoe™

Dynamiczne i zarazem oszczędne jednostki napędowe

Pod maską Toyoty C-HR znajdziemy dwa rodzaje napędu. Pierwszy z nich to stosunkowo nowa w gamie propozycja. Benzynowa jednostka o pojemności 1.2 litra generuje 116 koni mechanicznych i 185 Nm dostępnych w przedziale 1500-4000 obr./min. Występuje z manualną lub automatyczną skrzynią biegów i rozpędza się do setki w niespełna 11 sekund. Zużywa przy tym w średnim rozrachunku tylko 5,9 litra benzyny na sto kilometrów.

Druga z możliwości jest hybrydowa. Elektryczno-spalinowy duet rozwija 122 KM i bazuje na benzynowej jednostce o pojemności 1.8 litra. Spełnia najwyższe normy emisji spalin i okazuje się bardzo oszczędny. Producent deklaruje średnie zużycie paliwa na poziomie 4,7 - 5,1 l / 100 km. Komfort codziennej eksploatacji podnosi dopracowana bezstopniowa przekładnia.

Takich rabatów jeszcze nie było

W outlecie Toyoty, wszechstronny C-HR dostępny jest w świetnej cenie. Obniżono ceny wszystkich specyfikacji wyposażeniowych i wersji silnikowych. Poniżej sprawdzisz dokładną ofertę.