Konkurs | Wygraj 10 000 zł na paliwo!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie! Trzy edycje, dwunastu finalistów i jeden zwycięzca nagrody głównej - bonów na paliwo Shell V-Power Nitro+ o wartości 10 000zł!

Aby wziąć udział w konkursie zatrzymaj się na chwilę i uwiecznij ciekawy widok z drogi. Prześlij nam zdjęcie oraz odpowiedz na pytanie: Jaką różnicę dostrzegasz podczas jazdy samochodem po zatankowaniu paliwa premium?

Fundatorem nagród jest Shell Polska, oferująca paliwa premium Shell V-Power Nitro+. Są one efektem pracy 120 naukowców i specjalistów z całego świata nad innowacjami i rozwojem zaawansowanych technologicznie paliw w ośrodkach technologicznych w Holandii, Indiach i USA. W wyniku ich pasji do tworzenia produktów o najwyższych parametrach i zapewniających lepsze osiągi, powstają paliwa Shell V-Power Nitro+. Dzięki współpracy technicznej zespół ekspertów Shell i Scuderia Ferrari od ponad 60 lat przygotowuje paliwa wyścigowe Shell V-Power na Mistrzostwa Świata Formuły 1.

NAGRODY

Po każdej edycji I Etapu wyłonimy 4 laureatów, którzy zostaną nagrodzeni bonami o wartości 500 zł na paliwo i staną do walki w II Etapie o nagrodę główną - bony o wartości 10 000 zł na paliwo Shell!

>>WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE<<

fot. Shell

Więcej o:
Komentarze (10)
Konkurs | Wygraj 10 000 zł na paliwo!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: detektyw

  Oceniono 2 razy 2

  i co? nie będzie tych wyników? To się Shell popisał!!

 • Gość: Sprawiedliwy

  Oceniono 2 razy 2

  Próbował się ktoś z nimi kontaktować przez ten mail przeznaczony do kontaktu uczestników z organizatorem: konkurs_shell@agora.pl

 • Gość: antek

  Oceniono 1 raz 1

  A gdzie są wyniki wszystkich etapów?

 • Gość: ocochodzi

  Oceniono 1 raz 1

  skandal, dlaczego organizator nie przestrzega regulaminu, który sam ustalił? Wyników trzeciej edycji jak nie było, tak nie ma - a miały być podane 19 sierpnia. Ktoś coś wie o co chodzi?

 • Gość: Jaco

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedy pojawi się lista zwycięzców trzeciego etapu ? Pytam dlatego, bo listy jak nie było tak nie ma a według regulaminu zwycięzcy trzeciego etapu mieli zostać podani 19.08 sierpnia i wtedy też miał się zacząć drugie etap ?

 • Gość: szafran

  Oceniono 1 raz 1

  formularz konkursowy nie działa - wyskakuje błąd,że podana strona nie istnieje

 • Gość: śmiechuwarte

  0

  Śmiech na sali z tym konkursem, zwycięzcy trzeciej edycji ogłoszeni 12 dni po terminie, od razu ze zwycięzcą II etapu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX