Samochód marzeń - kup i zrób - wspólnie z Moto.pl

Samochód marzeń - kup i zrób - z Moto.pl

Samochód marzeń - kup i zrób - z Moto.pl (TVN Turbo)

Już 30 września startuje emisja 12 nowych odcinków programu motoryzacyjnego "Samochód marzeń - kup i zrób". Realizowany jest on przez TVN Turbo przy współpracy z Motoricus.com. Patronem medialnym programu jest portal moto.pl, na którym będą publikowane zdjęcia z planu, filmy, porady ekspertów oraz kosztorysy remontowanych samochodów

„Samochód marzeń - kup i zrób”, to program osadzony w polskich realiach i skierowany jest do wszystkich fanów szeroko rozumianej motoryzacji. Jego ideą jest przywracanie drugiego życia kultowym samochodom znanym z polskich i europejskich dróg. Ich właściciele, którzy z różnych powodów, najczęściej sentymentalnych, nie chcą się rozstać ze swoimi pojazdami dostają szansę na gruntowną ich renowację, przywracającą pełną sprawność i pierwotny blask.

Samochody prezentowane w poszczególnych odcinkach, to często egzemplarze o bardzo bogatej historii, strawione zębem czasu. Ich renowacja zazwyczaj wiąże się z dużym nakładem pracy i finansów. Prowadzący program, Adam Klimek, znany pasjonat motoryzacji i ekspert Motoricus.com z wieloletnim stażem, pokazuje jak te koszta minimalizować poprzez wkład własnej pracy, optymalny wybór części i usługodawców.

Oryginalna formuła programu „Samochód marzeń - kup i zrób!” nie była do tej pory spotykana w telewizji. Wyprodukowane już pilotażowe cztery odcinki, które emitowane były w czerwcu na antenie TVN Turbo zgromadziły przed telewizorami ponad 2 mln widzów. Zachęceni tym sukcesem producenci, przy ścisłej współpracy z siecią serwisów Motoricus.com, postanowili zrealizować kolejną serię składającą się z dwunastu odcinków, których emisja rozpocznie się 30 września. Wspólna pasja w połączeniu z zaangażowaniem pozwala przypuszczać, że nowa edycja przyciągnie jeszcze szerszą publiczność i „Samochód marzeń - kup i zrób!” zostanie programem kultowym, podobnie jak pojazdy w nim rekonstruowane.

Oficjalnym patronem medialnym programu „Samochód marzeń - kup i zrób!” został jeden z największych w Polsce portali motoryzacyjny - Moto.pl. W specjalnej sekcji fani programu będą mogli cyklicznie dowiadywać się m. in. o szczegółach dotyczących zarówno samego pojazdu, jak i dokonywanych napraw wraz z kosztorysem. Zamieszczane będą również na niej skróty programów, zdjęcia z poszczególnych etapów renowacji oraz kulis planu filmowego.

 

 

Samochód marzeń - kup i zrób - z Moto.pl

Patron medialny:

Komentarze (1)
Samochód marzeń - kup i zrób - wspólnie z Moto.pl
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: oglądacz

    Oceniono 4 razy 4

    Może na początek - program jest ZERŻNIĘTY w 95% od Wheela Dealaz z Discovery. Różni się kosmetyką montazui pieprzenia na antenie. Po drugie: jakie furki będą w tyym sezonie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Zobacz metamorfozy aut