Samochód marzeń - kup i zrób - wspólnie z Moto.pl

red.
17.09.2012 13:52
A A A
Samochód marzeń - kup i zrób - z Moto.pl

Samochód marzeń - kup i zrób - z Moto.pl (TVN Turbo)

Już 30 września startuje emisja 12 nowych odcinków programu motoryzacyjnego "Samochód marzeń - kup i zrób". Realizowany jest on przez TVN Turbo przy współpracy z Motoricus.com. Patronem medialnym programu jest portal moto.pl, na którym będą publikowane zdjęcia z planu, filmy, porady ekspertów oraz kosztorysy remontowanych samochodów

„Samochód marzeń - kup i zrób”, to program osadzony w polskich realiach i skierowany jest do wszystkich fanów szeroko rozumianej motoryzacji. Jego ideą jest przywracanie drugiego życia kultowym samochodom znanym z polskich i europejskich dróg. Ich właściciele, którzy z różnych powodów, najczęściej sentymentalnych, nie chcą się rozstać ze swoimi pojazdami dostają szansę na gruntowną ich renowację, przywracającą pełną sprawność i pierwotny blask.

Samochody prezentowane w poszczególnych odcinkach, to często egzemplarze o bardzo bogatej historii, strawione zębem czasu. Ich renowacja zazwyczaj wiąże się z dużym nakładem pracy i finansów. Prowadzący program, Adam Klimek, znany pasjonat motoryzacji i ekspert Motoricus.com z wieloletnim stażem, pokazuje jak te koszta minimalizować poprzez wkład własnej pracy, optymalny wybór części i usługodawców.

Oryginalna formuła programu „Samochód marzeń - kup i zrób!” nie była do tej pory spotykana w telewizji. Wyprodukowane już pilotażowe cztery odcinki, które emitowane były w czerwcu na antenie TVN Turbo zgromadziły przed telewizorami ponad 2 mln widzów. Zachęceni tym sukcesem producenci, przy ścisłej współpracy z siecią serwisów Motoricus.com, postanowili zrealizować kolejną serię składającą się z dwunastu odcinków, których emisja rozpocznie się 30 września. Wspólna pasja w połączeniu z zaangażowaniem pozwala przypuszczać, że nowa edycja przyciągnie jeszcze szerszą publiczność i „Samochód marzeń - kup i zrób!” zostanie programem kultowym, podobnie jak pojazdy w nim rekonstruowane.

Oficjalnym patronem medialnym programu „Samochód marzeń - kup i zrób!” został jeden z największych w Polsce portali motoryzacyjny - Moto.pl. W specjalnej sekcji fani programu będą mogli cyklicznie dowiadywać się m. in. o szczegółach dotyczących zarówno samego pojazdu, jak i dokonywanych napraw wraz z kosztorysem. Zamieszczane będą również na niej skróty programów, zdjęcia z poszczególnych etapów renowacji oraz kulis planu filmowego.

 

 

Samochód marzeń - kup i zrób - z Moto.pl

Patron medialny:

Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: oglądacz

  Oceniono 4 razy 4

  Może na początek - program jest ZERŻNIĘTY w 95% od Wheela Dealaz z Discovery. Różni się kosmetyką montazui pieprzenia na antenie. Po drugie: jakie furki będą w tyym sezonie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Zobacz metamorfozy aut

Czy uważasz, że serwisowanie auta w ASO wpływa na późniejszą cenę przy sprzedaży?

 • 50%

  Tak (1775)

 • 40%

  Jest mi wszystko jedno, bo nie mam własnego samochodu (1439)

 •   9%

  Nie (323)

 •   1%

  Nie wiem (26)

Liczba oddanych głosów: 3563

true; (d.head || d.body || d.firstChild).appendChild(e); })(); } catch(e) {}