Gazeta.pl > Moto >  Samochód marzeń

Samochód marzeń - kup i zrób - wspólnie z Moto.pl

red.
17.09.2012
A A A Drukuj
Samochód marzeń - kup i zrób - z Moto.pl

Samochód marzeń - kup i zrób - z Moto.pl (TVN Turbo)

Już 30 września startuje emisja 12 nowych odcinków programu motoryzacyjnego "Samochód marzeń - kup i zrób". Realizowany jest on przez TVN Turbo przy współpracy z Motoricus.com. Patronem medialnym programu jest portal moto.pl, na którym będą publikowane zdjęcia z planu, filmy, porady ekspertów oraz kosztorysy remontowanych samochodów

„Samochód marzeń - kup i zrób”, to program osadzony w polskich realiach i skierowany jest do wszystkich fanów szeroko rozumianej motoryzacji. Jego ideą jest przywracanie drugiego życia kultowym samochodom znanym z polskich i europejskich dróg. Ich właściciele, którzy z różnych powodów, najczęściej sentymentalnych, nie chcą się rozstać ze swoimi pojazdami dostają szansę na gruntowną ich renowację, przywracającą pełną sprawność i pierwotny blask.

Samochody prezentowane w poszczególnych odcinkach, to często egzemplarze o bardzo bogatej historii, strawione zębem czasu. Ich renowacja zazwyczaj wiąże się z dużym nakładem pracy i finansów. Prowadzący program, Adam Klimek, znany pasjonat motoryzacji i ekspert Motoricus.com z wieloletnim stażem, pokazuje jak te koszta minimalizować poprzez wkład własnej pracy, optymalny wybór części i usługodawców.

Oryginalna formuła programu „Samochód marzeń - kup i zrób!” nie była do tej pory spotykana w telewizji. Wyprodukowane już pilotażowe cztery odcinki, które emitowane były w czerwcu na antenie TVN Turbo zgromadziły przed telewizorami ponad 2 mln widzów. Zachęceni tym sukcesem producenci, przy ścisłej współpracy z siecią serwisów Motoricus.com, postanowili zrealizować kolejną serię składającą się z dwunastu odcinków, których emisja rozpocznie się 30 września. Wspólna pasja w połączeniu z zaangażowaniem pozwala przypuszczać, że nowa edycja przyciągnie jeszcze szerszą publiczność i „Samochód marzeń - kup i zrób!” zostanie programem kultowym, podobnie jak pojazdy w nim rekonstruowane.

Oficjalnym patronem medialnym programu „Samochód marzeń - kup i zrób!” został jeden z największych w Polsce portali motoryzacyjny - Moto.pl. W specjalnej sekcji fani programu będą mogli cyklicznie dowiadywać się m. in. o szczegółach dotyczących zarówno samego pojazdu, jak i dokonywanych napraw wraz z kosztorysem. Zamieszczane będą również na niej skróty programów, zdjęcia z poszczególnych etapów renowacji oraz kulis planu filmowego.

 

 

Samochód marzeń - kup i zrób - z Moto.pl

Patron medialny:

Komentarze (1)

Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: oglądacz

  Oceniono 4 razy 4

  Może na początek - program jest ZERŻNIĘTY w 95% od Wheela Dealaz z Discovery. Różni się kosmetyką montazui pieprzenia na antenie. Po drugie: jakie furki będą w tyym sezonie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Zobacz metamorfozy aut

2007, 19 900 PLN
2013, 59 900 PLN
2012, 36 900 PLN
2012, 57 000 PLN

Gdybyś mógł wydać kilka tys. zł na auto, na co byś je przeznaczył?

 • 57%

  naprawa wszystkich bolączek (1098)

 • 11%

  nowe koła (211)

 • 10%

  tuning silnika (193)

 •   6%

  światła ksenonowe i LED (120)

 •   5%

  sportowe zawieszenie (104)

 •   4%

  nowy lakier (80)

 •   4%

  ręcznie szyta tapicerka (74)

 •   2%

  zestaw spoilerów (42)

Liczba oddanych głosów: 1922