Odwiedź nas na Motor Show Poznań 2014

W dniach 27-30 marca w Poznaniu odbędą się największe targi motoryzacyjne w Polsce. To doskonała okazja, aby móc lepiej poznać najnowsze modele samochodów wiodących producentów. Jednymi z wystawców będą też wspólnie Autotrader.pl i Moto.pl. Nie zapomnijcie nas odwiedzić!

Na naszych stosikach w pawilonach 5 i 5G będziecie mogli obejrzeć naprawdę unikatowe samochody. Wystawimy m.in.: Audi R8 po modyfikacjach ABT Sportsline, trzy wspaniałe modele Ferrari - California, F12 Berlinetta i FF - oraz Lamborghini Gallardo Spyder i Porsche Panamera po tuningu Hamanna.

Motor Show Poznań to jednak nie tylko samochody. Odwiedzając nas będziecie mogli zobaczyć także oryginalne, ręcznie wykonane meble LUC & ANDRE, inspirowane motoryzacją. Prawdziwa gratka dla pasjonatów czterech kółek, którzy chcą oryginalnie urządzić  swoje mieszkanie.

Ponadto będą na Was czekać plakaty z autorskimi zdjęciami naszego fotografa - Michała Deka.

 

Tradycyjnie do dyspozycji zwiedzających będzie też tor Carrera, a także  zdalnie sterowane modele Carrera RC. Zabawie towarzyszyć będzie konkurs firmy Stadlbauer, w którym każdego dnia od piątku do niedzieli będzie można wygrać jeden Tor Carrera GO!!! Formula Competition (szczegóły konkursu na stoisku). Ponadto Carrera zaprasza na konkurs na swojej stronie z okazji rozpoczęcia nowego sezonu F1.

To jeszcze nie koniec atrakcji! W sobotę 29 marca na terenie targów odbędzie się także Finał Wyborów Miss Moto.pl. Kandydatki ubierze Mustache. Do wygrania będą cenne nagrody ufundowane przez Romet oraz Hotel i SPA "Sasanka", a także profesjonalne sesje zdjęciowe (więcej szczegółów tutaj). Wyborów dokona nie tylko jury. Internauci również będą mogli wybrać swoją Miss targów.

Miss Moto.pl nagrody

Więcej o: