Mamy 700 000 post na naszym forum

Jeszcze nie wiemy, kto go zamieścił post o tym numerze, ale gdy to ustalimy, natychmiast złożymy gratulacje. Ten skromny sukces jest okazją do pewnej przyjemnej retrospekcji...
Prawie trzy lata temu niezapomniany Swoboda_t był tym, który umieścił półmilionowy post na forum. By jego radość nie była zbyt wielka obarczyliśmy go zadaniem przetestowania Porsche Caymanna S. Rad nierad Tomek stawił czoła wyzwaniu. Zaopatrzony w stosowną ilość kanapek (do dziś wspominamy je ze smakiem) przyjechał rannym pociągiem i bez zbędnych słów wziął się do dzieła.

Podczas prób na torze na Bemowie dał się poznać jako zręczny zaklinacz niemal trzystu koni, które już po drugim okrążeniu dosłownie jadły mu z ręki. Z każdą godziną byliśmy pod coraz większym wrażeniem, tym bardziej, że Tomek okazał się nie tylko świetnym kierowcą, ale i niezrównanym gawędziarzem. Jakby tego było mało na koniec uraczył nas profesjonalnym tekstem, w którym z chirurgiczną precyzją wypunktował wszystkie mocne i słabe strony testowanego auta.

Nic zatem dziwnego, że do dziś ciepło wspominamy Tomka i z łezką oku czytamy jego posty, choć większość, jak zauważaliśmy, zamieszcza na forach domowo-budowlanych. Choć zwiastuje to miłą odmianę w Jego życiu, mamy nadzieję, że przetestuje dla nas jeszcze jakieś auto. Chcemy, by to się stało nie dalej niż przy okazji milionowego postu, co z pewnością nastąpi szybciej, niż za kolejne trzy lata. Tomku, pozdrawiamy i do zobaczenia! Pozdrawiamy też wszystkich, którzy zaglądają na nasze forum dzieląc się swoją wiedzą i uwagami.