Komentarze (83)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: frantz

  Oceniono 63 razy 59

  Tagorę miał mój sąsiad w latach 90-tych i to w takim kolorze jak na zdjęciach:) Za młodego pamiętam duużo weluru we wnętrzu i liczniki z całą masą kontrolek, jak w samolocie:)

 • jacek-jacenty

  Oceniono 56 razy 52

  Jak to nie znam "hiszpańskiego malucha"?
  Ostatnio z miesiąc temu go pokazywaliście na slajdach.

 • gall.anonim.pn

  Oceniono 35 razy 33

  "żaden Talbot nie spełnił oczekiwań i Peugeot stopniowo "usypiał" kolejne modele. Ostatni osobowy Talbot został sprzedany w 1986 roku"

  Najbardziej nie spełnił oczekiwań Talbot Arizona znany bardziej jako Peugeot 309 sprzedany w latach 1985-1993 w ponad półtora milionach egzemplarzy. Wystarczy zapytać jakiegokolwiek francuskiego kierowcę pamiętającego czasy sprzed trzech dekad aby się dowiedzieć, że Peugeot w gruncie rzeczy uśmiercił Talbota nie dlatego że ten robił złe samochody, ale że P. nie chciał "rozproszenia sił" na różne marki.

 • Gość: minio

  Oceniono 16 razy 14

  Kiedyś były inne czasy. Proste konstrukcje, brak norm ekologicznych, tanie paliwo. To powodowało, że powstawały auta małoseryjne. Mnóstwo marek nikomu teraz nie znanych.

 • joe_brody

  Oceniono 25 razy 13

  Piękno kosztuje, ale jaka szkoda, że Ford Capri nie powstał na bazie OSI. Zaś jeśli chodzi o SP2 - VW nie pierwszy raz wyciął taki numer, wystarczy wspomnieć Karmanna-Ghię. Aż się prosiło, by do SP2 wrzucić silniki od VW-Porsche 914...

 • Gość: przegość

  Oceniono 14 razy 12

  Seat 133 to był dość popularny samochód nawet w Polsce, u mnie na osiedlu parkował taki do późnych lat 80-tych (obok Moskwicz-a 408), Talbot-y Tagora żadziej, ale też były spotykane, VW SP2 to tylko przykład jak, VW zakochany w technologi Tatry z lat 30tych, w tamtych latach był kiepski, dopiero przejęcie upadłego NSU z nowym K70 pozwoliło tej marce przejść na przedni napęd.

 • Gość: fragi102

  Oceniono 36 razy 10

  ten Middlegridge Scimitar GTE bije na głowe kazdy germański wylazek obecni produkowany
  pod wzgledem wygladu hehe

 • faur

  Oceniono 11 razy 9

  Firma Glass opatentowała zębaty pasek rozrządu, którego technologię zakupił Fiat i jako pierwszy wykorzystał w produkcji seryjnej w silnikach DOHC w 1966r.

 • ffamousffatman

  Oceniono 13 razy 9

  Szkoda OSI.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX